Prihláška účastníka výstavy SLOVMEDICA NON - HANDICAP  v Bratislave dňa 7. 10. 2017

08.09.2017

Vážení priatelia,

na základe predbežného záujmu o mimoriadnu prepravu určenú pre zdravotne postihnutých návštevníkov (a ich sprievodcov) výstavy SLOVMEDICA NON - HANDICAP, ktorá sa uskutoční dňa 7. 10. 2017 prinášame bližšie informácie k preprave a pod nimi prihlasovací formulár:

Pre trasu Košice - Žilina - Bratislava, R 600 MILA SEDITA v zmysle cestovného poriadku s odchodom z Košíc o 4.08 hod. Nástup v rámci mimoriadnej prepravy je možný vo všetkých staniciach vlaku. Do vlaku budú mimoriadne radené vozne určené pre cestujúcich ŤZP.

Pre trasu Banská Bystrica - Levice - Bratislava, R 832 TAJOV v zmysle cestovného poriadku s odchodom z Banskej Bystrice o 6.35 hod. Nástup v rámci mimoriadnej prepravy bude možný vo všetkých staniciach vlaku. Do vlaku budú mimoriadne radené vozne určené pre cestujúcich ŤZP.

Návrat je možný mimoriadne radenými vozňami v nasledovných rýchlikoch:

V trase Bratislava - Žilina - Košice, R 611 INTERSPORT v zmysle cestovného poriadku s odchodom z Bratislavy o 15.55 hod. Nástup bude možný v Bratislave a výstup bude možný vo všetkých staniciach vlaku. Do vlaku budú mimoriadne radené vozne určené pre ŤZP návštevníkov výstavy.

V trase Bratislava - Levice - Banská Bystrica, R 845 VOJŠÍN v zmysle cestovného poriadku s odchodom z Bratislavy o 18.01 hod. Nástup bude možný v Bratislave a výstup bude možný vo všetkých staniciach vlaku. Do vlaku budú mimoriadne radené vozne určené pre ŤZP návštevníkov výstavy.

Poznámka:

Vzhľadom na obmedzenú kapacitu prepravy si Vás dovoľujeme požiadať o registráciu Vašej osoby, či Vašich členov (pre OZ) do 21. 9. 2017 tak, aby sme mohli informácie odovzdať železničným spoločnostiam zabezpečujúcim túto mimoriadnu prepravu a následne pre prepravu na výstavisko.

Prosíme, vyplňte nasledovné údaje do formulára:

V prípade potreby nás kontaktujte na telefónnom čísle 0902 530 060, alebo prostredníctvom e-mailu: kancelaria.uppz.sk@gmail.com

Vaše informácie budú postúpené spoločnostiam ZSSK a ŽSR v zmysle prepravného poriadku tak, aby mohol byť zabezpečený bezpečný nástup aj výstup cestujúceho.

Partneri projektu, ktoré aktualizujeme po dokončení rokovaní, ktoré ešte u niektorých subjektov pokračujú: