Podporte nás 2% z daní - podporujete mobilitu pre Vás aj pre Vašich blízkych
Sem vložte podnadpis

Vážení priatelia,

v zmysle platnej legislatívy aj Vy môžete podporiť našu činnosť, ktorej cieľom je vytváranie bezbariérového prostredia na Slovensku a v európskom priestore, a to prostredníctvom darovania 2% z Vašich daní.

Dovoľujeme si Vás preto osloviť a keďže odstraňovanie bariér a zlepšovanie prostredia mobility a dostupnosti základných ľudskýh potrieb nie je určené iba pre zdravotne postihnutých, ale ďaleko širšej skupine obyvateľov aj návštevníkov Slovenska, dovoľujeme si uviesť, že naše aktivity sú smerované aj pre Vás, pre niektorých členov Vašich rodín, blízkych, ale aj kolegov, priateľov a podobne.

Pod nasledovnými tlačidlami sú predvyplnené potrebné tlačivá. Po ich otvorení je možné ich stiahnuť, vyplniť Vaším účtovníkom a podať v zmysle zákona na príslušný Daňový úrad. 

Pre právnické osoby odporúčame otvoriť nasledovné tlačidlo s informáciami Finančnej správy, v  ktorej je metodika a postup ako poukázať podiel dane od právnických osôb.

Ďakujeme za každú podporu našich aktivít, ktoré sú smerované každému na Slovensku v oblasti, ktorá tu bola po dlhé roky odsúvaná do pozadia napriek jej potrebe občanmi a návštevníkmi našej krajiny.