Mobilita je sloboda...

03.05.2018

Dvaja ľudia, zdravotne postihnutí, so silnou vôľou... Dalo a Ivan,... Nielen, že vymysleli Barlatón na Liptove, ale chodia na prechádzky, jazdia na výlety a poznávajú nové kúty Slovenska. 

Ale oni nie sú jediní, ktorí cestujú, ktorí sa stávajú turistami, navyše na také miesta, kam sa aj zdravý človek odváži v dobrom počasí. Mobilita je sloboda, možnosť dostať sa je víťazstvo a hybnou silou je vôľa. 

Budeme radi, ak aj Vy zverejníte Vaše cesty, poznatky z cestovania a prepravy, z miest, ktoré môžu navštíviť aj ďalší. Možno budete príkladom a možno Vaše poznania z ciest, hotelov, diaľníc či vlakov a iných miest prijmú ďalší, ktorí už budú vedieť ako sa pripraviť a čo ich očakáva, aby mohli poznávať nielen Slovensko, ale aj ďalšie krajiny.

Pre inšpiráciu si pozrite niekoľko fotografií a video z ciest Ivana a Dala... a toto môžete aj vy, a tak...hurá na cesty. 

Aj Vy určite máte zaujímavé poznatky a momenty z vašich ciest. Podeľte sa s nimi s ďalšími... Vidíte, stojí to za to... Tak pekný výhľad a dobré počasie...