Pre záujemcov o inštaláciu v ich zariadeniach

Vážení predstavitelia štátnej a verejnej správy, vážení majitelia toaliet pre zdravotne postihnutých, vážení majitelia výťahov a zdvíhacích plošín pre zdravotne postihnutých, vážení podnikatelia,

sme radi, že ste navštívili tieto webové stránky, na ktorých je uvedený systém, ktorý má skvalitniť život pacientov na Slovensku rovnako ako pobyt zdravotne postihnutých návštevníkov našich regiónov v takom duchu, v akom je tento servis poskytovaný v ostatných krajinách Európskej únie.

Dovoľujeme si Vás touto cestou požiadať o zváženie vytvorenia prístupového miesta pre systém Eurokľúč pre pacientov tak, aby aj Vy ste mohli prispieť k zvýšeniu komfortu a kvality ich života. Vaše kladné rozhodnutie v tomto prípade obnáša nielen montáž špeciálnej zámkovej vložky systému, ale aj zverejnenie Vášho miesta prístupu na webovej stránke https://www.eurokluc.sk/euro-wc-Sk.html, ktorá je uvedená aj pacientom a pacientskym organizáciám, aby vedeli, ktoré miesta sú pre nich prístupná v tomto systéme. Naším cieľom je vytvorenie kvalitného a dostupného systému pre pacientov. Každé prístupové miesto k systému je označené svojím logom. V prípade záujmu, môžeme označiť po dohode miesto prístupu aj logom sponzora.

Ako sa informovať o možnosti zabezpečenia prístupnosti pre pacientov?

V tomto prípade si dovoľujeme Vám navrhnúť navšíviť stránku https://www.eurokluc.sk/euro-zamky.html, kde získate praktické a odborné informácie. V prípade Vašej potreby nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese eurokluc.uppz@gmail.com, prípadne na adrese kancelaria.uppz.sk@gmail.com a radi Vám zodpovieme Vaše dotazy. Kontaktovať nás môžete aj telefonicky na čísle 0911 365 266.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami a veríme, že problematika tých, ktorí sú často odkázaní na pomoc druhých Vám nieje ľahostajná.