Dovolenka a cestovanie 2018

30.07.2018

Čím viac sa rozširujú možnosti cestovania a informovanosť cestujúcich spolu s rozširovaním prostredia mobility vplyvom odstraňovania bariér, tým viac sa aj zdravotne postihnutí zaraďujú medzi turistov a návštevníkov iných regiónov, miest, aj krajín. 

Pošlite nám fotku prostredníctvom facebooku, kde ste trávili tohtoročnú dovolenku, kam ste sa dostali buď sami, alebo s priateľmi, aké ste mali skúsennosti s dopravou a prístupom k bariéram, čo Vás zaujalo a čo by sa mohlo objaviť aj na Slovensku. Napíšte svoj príbeh o tejto dovolenke, nech aj ďalší vedia, aké prostredie ich v tom či inom meste či krajine očakáva, na čo sa treba pripraviť. V niektorých prípadoch budeme možno milo prekvapení. 

Ako príklad si zoberte dvoch barličkárov, Dala a Ivana, ktorí sami dvaja zdolali Chopok na začiatku tohto roku. Ďalej slovenských bikárov, ktorí zjazdili kilometre ciest na svojich handbikoch, alebo Tomáša, ktorý v tandeme absolvoval niekoľko zoskokov s padákom...  aj Váš príbeh, či postreh môže byť prospešný pre niekoho druhého.

Pozdravujeme ich aj Vás, so želaním príjemnej dovolenky a hlavne bezpečného a šťastného návratu s pevným zdravím. Tešíme sa na Vaše postrehy a názory. Tie môžete vkladať na Facebook do skupiny Bezbariéry a na konci obdobia zhrnieme Vaše cestovanie a zverejníme tie najzujímavejšie postrehy. V súčasnosti máme našich priateľov pri moriach, v horách, ale aj na chatách na Slovensku, a mnohde inde. A všade je ničo nové a krásne... Ich fotky a správy to potvrdzujú... 

Tak krásne dni a slnko v duši :-)