Našimi partnermi sú aj anjeli

27.12.2019

Hovoríme stále, že k tomu, aby človek mohol plniť svoje sny a želania, nepotrebuje ani nohy, ani ruky, ale potrebuje krídla v hlave. A teraz, v tento koncoročný a sviatočný čas sa tento názor potvrdil a nám pomohol a pomáha v našich aktivitách. A krídla nosia hlavne anjeli, v tomto prípade Digitálni anjeli, združenie profesionálnych dobrovoľníkov, ktorí pomáhajú mimovládnym organizáciám v ich aktivitách.

V našom prípade sme začali spolupracovať s týmto združením prostredníctvom dvoch dobrovoľníkov, ktorí nám ukazujú nové možnosti, pohľady a nástroje, o ktorých sme nemali ani potuchy. Vďaka tomu sme spolu s Petrom, Milanom a Simonou z centrály Digitálnych anjelov pripravili základ rozvoja našich aktivít v novom roku, ktoré už čo skoro začneme pretvárať do reálnej podoby.

Zatiaľ to vyzerá, že s týmito anjelskými krídlami bude odstraňovanie bariér jednoduchšie a že anjelske krídla pomôžu aj anjelom samotným pochopiť, o čom problematika bariér je a čo znamená slovo mobilita. My pre to urobíme všetko a hlavne, spoločne sa dá urobiť viac a lepšie... Prajeme všetkým anjelom, ktorí majú krídla v hlave, prajeme Digitálnym anjelom a každému, kto sa snaží zlepšiť prostredie života pre tých slabších stabilný let nad bariérami, dobrý výhľad a pohľad na riešenú problematiku a čím viac výsledkov, ktoré môžu ludia využívať v svojom živote. A hlavne pevné zdravie, to je základ... K tomu pripájame ich anjelské prianie pre kolegov, priateľov, partnerov nášho OZ a ďalších...